« Back to Competitions List        Fixtures for Expert Electrical Sligo Football u12 Division 3 League competition
DateTimeRoundTeam A Team BVenueReferee
04 April 6 30 PM Round 1 Owenmore Gaels V St Molaise Gaels Connolly Park Cathal Martyn
04 April 6 30 PM Round 1 Tubbercurry/Cloonacool V Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige Tubbercurry/Cloonacool Malachy Maher
04 April 6 30 PM Round 1 Ballymote/Bunninadden V Drumcliffe/Rosses Point GAA club Corran Park Daniel O Dowd
04 April 6 30 PM Round 1 St Mary's V St John's Kent Park Mark Connell
04 April 6 30 PM Round 1 Eastern Harps V Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill Fr. Kevin Brehony Park Pat Mc Grath
11 April 7 00 PM Round 2 Drumcliffe/Rosses Point GAA club V Tubbercurry/Cloonacool Oxfield Park
11 April 7 00 PM Round 2 Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige V Owenmore Gaels Shamrock Gaels Park
11 April 7 00 PM Round 2 St Molaise Gaels V St Mary's Monsignor Hynes Park
11 April 7 00 PM Round 2 Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill V Ballymote/Bunninadden Ransboro Park
11 April 7 00 PM Round 2 St John's V Eastern Harps Stenson Park
25 April 7 00 PM Round 3 Owenmore Gaels V Drumcliffe/Rosses Point GAA club Connolly Park
25 April 7 00 PM Round 3 Tubbercurry/Cloonacool V Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill Tubbercurry/Cloonacool
25 April 7 00 PM Round 3 St Mary's V Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige Kent Park
25 April 7 00 PM Round 3 Eastern Harps V Ballymote/Bunninadden Fr. Kevin Brehony Park
25 April 7 00 PM Round 3 St John's V St Molaise Gaels Stenson Park
09 May 7 00 PM Round 4 Drumcliffe/Rosses Point GAA club V St Mary's Oxfield Park
09 May 7 00 PM Round 4 Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige V St John's Shamrock Gaels Park
09 May 7 00 PM Round 4 Ballymote/Bunninadden V Tubbercurry/Cloonacool Corran Park
09 May 7 00 PM Round 4 St Molaise Gaels V Eastern Harps Monsignor Hynes Park
09 May 7 00 PM Round 4 Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill V Owenmore Gaels Ransboro Park
30 May 7 00 PM Round 5 Owenmore Gaels V Ballymote/Bunninadden Connolly Park
30 May 7 00 PM Round 5 St Molaise Gaels V Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige Monsignor Hynes Park
30 May 7 00 PM Round 5 St Mary's V Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill Kent Park
30 May 7 00 PM Round 5 Eastern Harps V Tubbercurry/Cloonacool Fr. Kevin Brehony Park
30 May 7 00 PM Round 5 St John's V Drumcliffe/Rosses Point GAA club Stenson Park
13 June 7 00 PM Round 6 Tubbercurry/Cloonacool V Owenmore Gaels Tubbercurry/Cloonacool
13 June 7 00 PM Round 6 Drumcliffe/Rosses Point GAA club V St Molaise Gaels Oxfield Park
13 June 7 00 PM Round 6 Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige V Eastern Harps Shamrock Gaels Park
13 June 7 00 PM Round 6 Ballymote/Bunninadden V St Mary's Corran Park
13 June 7 00 PM Round 6 Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill V St John's Ransboro Park
27 June 7 00 PM Round 7 Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige V Drumcliffe/Rosses Point GAA club Shamrock Gaels Park
27 June 7 00 PM Round 7 St Molaise Gaels V Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill Monsignor Hynes Park
27 June 7 00 PM Round 7 St Mary's V Tubbercurry/Cloonacool Kent Park
27 June 7 00 PM Round 7 Eastern Harps V Owenmore Gaels Fr. Kevin Brehony Park
27 June 7 00 PM Round 7 St John's V Ballymote/Bunninadden Stenson Park
11 July 7 00 PM Round 8 Owenmore Gaels V St Mary's Connolly Park
11 July 7 00 PM Round 8 Drumcliffe/Rosses Point GAA club V Eastern Harps Oxfield Park
11 July 7 00 PM Round 8 Tubbercurry/Cloonacool V St John's Tubbercurry/Cloonacool
11 July 7 00 PM Round 8 Ballymote/Bunninadden V St Molaise Gaels Corran Park
11 July 7 00 PM Round 8 Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill V Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige Ransboro Park
25 July 7 00 PM Round 9 Drumcliffe/Rosses Point GAA club V Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill Oxfield Park
25 July 7 00 PM Round 9 Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige V Ballymote/Bunninadden Shamrock Gaels Park
25 July 7 00 PM Round 9 St Molaise Gaels V Tubbercurry/Cloonacool Monsignor Hynes Park
25 July 7 00 PM Round 9 Eastern Harps V St Mary's Fr. Kevin Brehony Park
25 July 7 00 PM Round 9 St John's V Owenmore Gaels Stenson Park