« Back to Competitions List        Fixtures for Under 8/10 competition
DateTimeRoundTeam A Team BVenueReferee
12 April 7 00 PM 1 St Michael's/Naomh Mícheál V Geevagh St.Michael's
12 April 7 00 PM 1 Bunninadden V Cúil Áine / Mullach na Bréine / Coolaney / Mullinabreena Bunninadden Community Park
12 April 7 00 PM 1 Tubbercurry GAA Club V Cloonacool Kilcoyne Park
12 April 7 00 PM 1 Enniscrone/Kilglass V St Patrick's Enniscrone/Kilglass
12 April 7 00 PM 1 Easkey V St Farnan's Easkey
12 April 7 00 PM 1 Owenmore Gaels V Calry/St Joseph's Connolly Park
12 April 7 00 PM 1 Curry/Curraigh V Ballisodare Curry
12 April 7 00 PM 1 Castleconnor G.A.A Club V Tuarloistreáin/Tourlestrane St.Brendan's GAA Park
12 April 7 00 PM 1 Eastern Harps V Ballymote Round Towers Fr. Kevin Brehony Park
12 April 7 00 PM 1 St Mary's V Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill Kent Park
12 April 7 00 PM 1 Drumcliffe/Rosses Point GAA club V St Molaise Gaels Oxfield Park
12 April 7 00 PM 1 Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige V St John's Shamrock Gaels Park
26 April 7 00 PM 2 Cúil Áine / Mullach na Bréine / Coolaney / Mullinabreena V St Michael's/Naomh Mícheál Cloonacool Community Park
26 April 7 00 PM 2 Geevagh V Owenmore Gaels Geevagh
26 April 7 00 PM 2 Curry/Curraigh V Bunninadden Curry
26 April 7 00 PM 2 Calry/St Joseph's V Cloonacool Hazelwood Main Pitch
26 April 7 00 PM 2 St Farnan's V Enniscrone/Kilglass St.Farnan's Community Park
26 April 7 00 PM 2 St Patrick's V Easkey Seamie Donegan Memorial Park
26 April 7 00 PM 2 Ballisodare V Tubbercurry GAA Club Ballisodare
26 April 7 00 PM 2 Ballymote Round Towers V Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige Corran Park
26 April 7 00 PM 2 Tuarloistreáin/Tourlestrane V Eastern Harps Tourlestrane
26 April 7 00 PM 2 Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill V Drumcliffe/Rosses Point GAA club Ransboro Park
26 April 7 00 PM 2 St Molaise Gaels V St Mary's Monsignor Hynes Park
26 April 7 00 PM 2 St John's V Castleconnor G.A.A Club Stenson Park
10 May 7 00 PM 3 Cloonacool V Curry/Curraigh Cloonacool Community Park
10 May 7 00 PM 3 St Michael's/Naomh Mícheál V Bunninadden St.Michael's
10 May 7 00 PM 3 Tubbercurry GAA Club V Cúil Áine / Mullach na Bréine / Coolaney / Mullinabreena Kilcoyne Park
10 May 7 00 PM 3 Easkey V Enniscrone/Kilglass Easkey
10 May 7 00 PM 3 St Patrick's V St Farnan's Seamie Donegan Memorial Park
10 May 7 00 PM 3 Calry/St Joseph's V Geevagh Hazelwood Main Pitch
10 May 7 00 PM 3 Owenmore Gaels V Ballisodare Connolly Park
10 May 7 00 PM 3 Eastern Harps V St John's Fr. Kevin Brehony Park
10 May 7 00 PM 3 Drumcliffe/Rosses Point GAA club V Ballymote Round Towers Oxfield Park
10 May 7 00 PM 3 Castleconnor G.A.A Club V Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill St.Brendan's GAA Park
10 May 7 00 PM 3 Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige V St Molaise Gaels Kent Park
24 May 7 00 PM 4 Owenmore Gaels V St Michael's/Naomh Mícheál Connolly Park
24 May 7 00 PM 4 Bunninadden V Tubbercurry GAA Club Bunninadden Community Park
24 May 7 00 PM 4 Cúil Áine / Mullach na Bréine / Coolaney / Mullinabreena V Curry/Curraigh Cloonacool Community Park
24 May 7 00 PM 4 St Farnan's V Calry/St Joseph's St.Farnan's Community Park
24 May 7 00 PM 4 Geevagh V St Patrick's Geevagh
24 May 7 00 PM 4 Cloonacool V Easkey Cloonacool Community Park
24 May 7 00 PM 4 Ballisodare V Enniscrone/Kilglass Ballisodare
24 May 7 00 PM 4 Ballymote Round Towers V St Mary's Corran Park
24 May 7 00 PM 4 Tuarloistreáin/Tourlestrane V Shamrock Gaels/Gaeil na Seamróige Tourlestrane
24 May 7 00 PM 4 Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhill V Eastern Harps Ransboro Park
24 May 7 00 PM 4 St Molaise Gaels V Castleconnor G.A.A Club Monsignor Hynes Park
24 May 7 00 PM 4 St John's V Drumcliffe/Rosses Point GAA club Stenson Park