Fixtures for the next 10 Days
Aurivo
Date TimeCompRTeam ATeam BVenueReferee
24 Sep2 00IFCSemi Final 1St John'sShamrock Gaels/Gaeil na SeamróigeMarkievicz ParkJ. Griffin
24 Sep2 30IFCSemi Final 2St Farnan'sGeevaghBunninadden Community ParkC. Conway
24 Sep4 00SFCQuarterfinalCúil Irra/Leathros/CooleraStrandhillEastern HarpsBunninadden Community ParkJ. Gilmartin
24 Sep4 00SFCQuarterfinalSt Mary'sCúil Áine / Mullach na Bréine / Coolaney / MullinabreenaMarkievicz ParkB. Judge
25 Sep12 30PPJunA 1St Geralds CastlebarSt. Attractas Community School TubbercurrySt Geralds Castlebar 
25 Sep12 30PPJunB 1Roscommon CBSSummerhill College SligoRoscommon CBS 
25 Sep12 30PPSenC 1Colaiste Mhuire BallymoteCoola Post PrimaryColaiste Mhuire Ballymote 
25 Sep12 30PPSenD 1Grange Vocational SchoolJesus & Mary Secondary EnniscroneGrange Vocational School 
25 Sep12 30PPSenD 1Coláiste IascaighSt Joseph`s, CharlestownColáiste Iascaigh 
25 Sep6 00u16HFinalsCup FinalEaskey/St.FarnansNaomh EoinMarkievicz ParkM. Connolly
25 Sep6 00u16HFinalsShield FinalBenbulben GaelsTuarloistreáin/TourlestraneSligo GAA Centre of Excellence Pitch 2P. Maguire
26 Sep6 00u13FBG1 3St Michael's/Naomh MícheálOwenmore GaelsSt.Michael's 
26 Sep6 00u13FBG1 3GeevaghCalry/St Joseph'sGeevagh 
26 Sep6 00u13FBG2 3St Patrick'sEnniscrone/KilglassSeamie Donegan Memorial ParkD. Dillon
26 Sep6 00u13FBG3 3Cúil Áine / Mullach na Bréine / Coolaney / MullinabreenaTuarloistreáin/TourlestraneNace O'Dowd ParkC. Dorrian
26 Sep6 00u13FAG1 3Eastern HarpsTubbercurry/CloonacoolFr. Kevin Brehony ParkC. Brennan
26 Sep6 00U13FAG2 3St Mary'sSt Molaise GaelsKent ParkD. O Boyle
26 Sep6 00u13FAG3 3Castleconnor G.A.A ClubShamrock Gaels/Gaeil na SeamróigeSt.Brendan's GAA ParkM. Connolly
27 Sep12 30PPSenC 1Coola Post PrimaryBalla Secondary SchoolCoola Post Primary 
27 Sep6 00u16FBCshipPlay-off 3Calry/St Joseph'sTuarloistreáin/TourlestraneHazelwood Main PitchC. Martyn
29 Sep6 00u13FAG1 3Ballymote/BunninaddenSt John'sCorran Park 
29 Sep6 00u18B1CshipSemi Final 1Castleconnor G.A.A ClubSt John'sSt.Brendan's GAA Park 
29 Sep6 00u18A1FCKOSemi Final 1Ballymote/BunninaddenTuarloistreáin/TourlestraneBunninadden Community Park 
29 Sep6 00u18A1FCKOSemi Final 2Shamrock Gaels/Gaeil na SeamróigeTubbercurry/CloonacoolShamrock Gaels Park 
29 Sep7 15u18FBCshipSemi Final 2Cúil Irra/Leathros/CooleraStrandhillSt Farnan'sSligo GAA Centre of Excellence Pitch 3G. Chapman
1 Oct12 00u16FBCshipSemi Final 1Cúil Áine / Mullach na Bréine / Coolaney / MullinabreenaDrumcliffe/Rosses Point GAA clubNace O'Dowd Park 
1 Oct12 00u16B1KoSemi Final 1St John'sSt Mary'sStenson Park 
1 Oct12 00u16FBCshipSemi Final 2Castleconnor G.A.A Club2nd GroupSt.Brendan's GAA Park 
1 Oct12 00u16B1KoSemi Final 22nd GroupShamrock Gaels/Gaeil na Seamróige  
3 Oct12 30PP1stYrC 1Abbey Community College BoyleCoola Post PrimaryAbbey Community College Boyle 
4 Oct12 30PPSenD 1Grange Vocational SchoolJesus & Mary Secondary EnniscroneGrange Vocational School 
4 Oct12 30PPSenD 1Coláiste IascaighColaiste Mhuire BallymoteColáiste Iascaigh 
4 Oct12 30PPSenB 1Ballinamore Post PrimarySummerhill College SligoBallinamore Post Primary 
4 Oct12 30PPSenA 1St. Attractas Community School TubbercurryRoscommon CBSSt. Attractas Community School Tubbercurry 
4 Oct12 30PPSenC 2Castlerea Community SchoolCoola Post PrimaryCastlerea Community School